229 TL’ye Samsung Galaxy S4 | Vay Be! :)

Sürekli Facebook’da orda burda rastladığımız ve görmekten bıktığımız Samsung Galaxy S4 reklamları bugünkü konumuz.Ama daha çok bilgi değilde , örnekli bizzat gördüğüm bir olayla anlatacağım bu reklamları ve sonucu. : )

Facebook’da sağ kısımda bol bol rastladığımız ara ara televizyon ve radyolarda çıkan güya 2.000 küsür TL olan telefonu 200 TL civarı bir fiyata satan , üstüne basa basa Galaxy S4 olduğunu söyleyen ve o kadar şikayet almasına rağmen yüzsüzce insanları kandırmaya devam ediyorlar.

Bundan 2 hafta önce okuldan eve geldim.Ağabeyim Radyo xxx’de bir kampanya duyduğunu ilk arayan 40 kişiye Samsung Galaxy S4 verdiklerini,abiminde arayıp abime 34.şanslı kişi olduğunu söylediklerini ve en geç 1 hafta içinde 229 TL’ye Samsung Galaxy S4 adlı telefonu göndereceklerini anlatırken çoktan anlamıştım abimi dolandırdıklarını.

İptal etmesini söylediğimde “dur bakalım ne gönderecekler” dedi bende aklı başına gelsin diye pek üstelemedim. 🙂

Neyse ertesi gün oldu tekrar okuldan geldim bir baktım bizim güya Samsung Galaxy S4 olan telefon gelmiş bile. 🙂

Pardon S4 dedim dimi ? Vmax adlı dışı S4’ü anımsatan Türk malı bir telefon göndermişler.Ne Android ne bişey hatta yılan oyunuda var,çok iyi.

Ağabeyim iade için açtığında biz bununla ilgilenmiyoruz demişler.Abimde TV ve Radyosu olduğu için kullanıyım bari dedi ve şuan kullanıyor.Bu arada gelen telefon kullanılmış bile. : )

Mesajı almış olmanız gerekiyor ama yinede son bir cümleyle yazımı tamamlayayım :

Piyasada 2.000 – 3.000 değerindeki bir telefonu hiçkimse 200-300 TL’ye vermez.Siz siz olun ağabeyim gibi tuzağa düşmeyin.Araştırın,edin.

 

 

Google'den Gelen Aramalar

  • tv de satılan s4

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

2 thoughts on “229 TL’ye Samsung Galaxy S4 | Vay Be! :)”

  1. az önce o radyoyu ben de aradım. sanırım çok şikayet almışlar. galaxy S4 dedi ama Samsung demedi, bu telefon Samsung mu dedim, değil, Vmaxx dedi )) ama bu model benzerliğine yanılıp bu telefonu 200 TL ye alan çok olur, kaldı ki piyasada zaten o fiyata satılıyor. yani radyoyu arayıp soruyu doğru yanıtlamaya da gerek yok ))

Comments are closed.