Cristiano Ronaldo’yu mu Alıyoruz?’

Galatasaray’ın imza attırma aşamasına getirdiği Hamit Altıntop transferine taş koyan menajer Reza Fezali’nin, Sarı-Kırmızılı yöneticilerden çok büyük tepki gördüğü ortaya çıktı.

TRT Spor’un haberine göre, Real Madrid’le bağları kopmak üzere olan milli futbolcunun çok daha yüksek bir ücretle Galatasaray’a transfer olmasını amaçlayan İranlı menajer Fezali’nin, sürekli yeni taleplerde bulunması Ünal Aysal ve ekibini kızdırdı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde İspanya’da gerçekleştiği iddia edilen görüşmede Galatasaraylı yöneticiler ile menajer Reza Fezali’nin bir kez daha masaya oturduğu ancak görüşmenin sonunda Galatasaray kanadının rest çekerek, masadan kalktığı ifade edildi.

Menajer Fezali’nin yıllık ücret, uçak biletleri, bonuslar, şampiyonluk primi gibi taleplerinin dışında yeni isteklerde bulunması üzerine Galatasaraylı yöneticilerin, “Sen bize Cristiano Ronaldo’yu mu getirdiğini sanıyorsun!” diye bağırdıkları ve toplantıyı terk ettikleri ortaya çıktı.

2.5 MİLYON EURO BÜTÇE

Maksimum 2.5 milyon Euro Galatasaray yönetiminin, Hamit Altıntop transferinde son teklifini ilettiği ve menajer Fezali’ye yeni bir teklif yapmayacağı bildirildi. Yıldız futbolcunun transferi konusunda bekleme kararı alan yönetimin, maksimum ücret olarak yıllık 2.5 milyon Euro bütçe ayırdığı ve bu miktarın üstüne çıkmayacağı öğrenildi.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir

2 yorum