Her Aşamanın Detayları Çok Önemlidir

logo (1)HER AŞAMANIN DETAYLARI ÇOK ÖNEMLİDİR
İnsan hayatında doğallık çok önemlidir. Çevremize baktığımızda birçok insanın doğallıktan uzak olarak abartılı bir şekilde yaptırmış olduğu estetikleri görebiliriz. Bunun nedeni başkalarında görüp beğendiklerini kendilerine uygulatmalarıdır. Unutulmamalıdır ki her insanın yüz hattı ve yüz şekli, kemik, kıkırdak ve doku yapısı farklıdır. Sizde küçük burun doğal dururken başkasında bu burun biçimi doğal durmayabilir.
Ülkemizdeki en fazla şikâyet edilen ve yaptırılmak istenenin başında kişilerin burunlarının büyük olmasıdır. Doğuştan olan bu burunlar belli bir yaşa gelen kişilerin mutsuz olmalarına sebebiyet verebilmektedir. Diğer sıralarda ise kemerli burunların kemerlerinin alınması, burun uç bölümünün normalden daha büyük ve etli olması, daha evvel kalkık olarak yaptırılan burnun kalkıklığının giderilmesi gelmektedir. Bu tarz durumlarda hasta ya ilk olarak ameliyat olacaktır ya da daha evvel olup memnun kalmadığı yeri düzelttirecektir. Yani ülkemizde estetik burun ameliyatı yaptırmak istenmesinin temel sebebinin başında her zaman büyük burunlu olup görüntülerinden memnun olmayan ve bu durumun kendilerini mutsuz etmelerinin sebebi gelmektedir. Burun estetiği ameliyatı yapılmasından evvel her doktorun kendince uyguladığı çalışmalar bulunmaktadır. Birçok plastik cerrahın uzmanlık alanı olduğu için uyguladığı yöntemlerin başında hastanın resminin çekilerek bilgisayara aktarılması ve istenilen burun tipinin burada resme oturtulup hasta için uygun olup olmadığı konusunun netlik kazanmasıdır. Kullanılan bilgisayar programı kesinlikle herkesin yapabildiği photoshop olmadığı gibi uzmanlık alanının kapsadığı çok özel bir programdır.
İlk olarak çalışmalara bu şekilde başlayıp arkasından görüşmeler, konuşmalar net bir şekilde olacakların ya da olmayacakların detayları verilerek hastanın doğru bir şekilde yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Daha sonraki aşamalarda tüm detaylar konuşulduktan sonra işin burun estetiği fiyatları bölümüne gelinmektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra tetkikler başlayarak ameliyata hazırlanılır. Burun estetiği hakkında daha fazla bilgi almak için op. dr. Salih emre üregen’in internet sitesi olan http://salihemreuregen.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Google'den Gelen Aramalar

  • Yataklar
  • basit çocuk odası çalışma masası
  • genc odasi tasarimlari
  • en güzel bebek odaları

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir

1 Yorum

  1. Yazı için teşekkürler.Doğallık gerçekten çok çok önemli,bir arkadaşımın başına burun estetiği yüzünden gelmeyen kalmadı .Dikkat etmek lazım