İstanbul Profilo Özel Servisi Hizmetinizde!

Buzdolabı ve derin dondurucu ürünleri ile birlikte evimde kullanmaya devam ettiğim Profilo marka ürünler sayesinde günlük hayat daha stressiz ve daha sıkıntısız diyebilirim. Bu ürünler sayesinde yiyeceklerimi daha uzun süre muhafaza edebiliyorum ancak geçen gün yaşadığım büyük bir sorun ile birlikte ürünümden vazgeçmeyi düşündüm ve yeni ürün almak için araştırma yapmaya başladım…

Araştırmalarımda Özel İstanbul Profilo Servisi firmasının adını fazlasıyla duydum ve özellikle kullanıcı yorumlarında bu firmanın adı birçok yerde geçiyordu. Merak edip firmayı araştırmaya başladım ve ilk olarak web sitelerini inceledim. Profilo Beyaz Eşya Servis firmasından daha detaylı bilgi almak için ise 444 78 56’yı aradım ve çağrı merkezi ekiplerine sorun hakkında bilgiler sunmaya çalıştım. Muhtemelen çok sık karşılaşılan bir sorundu ve kısa sürede çözüm önerisi sunabileceklerini ilettikten sonra adres bilgilerimi aldılar.

Personel kısa sürede adrese geldi ve ürünü kontrol ettikten sonra ürünü değiştirmeye gerek olmadığını ve bu sorunun kısa sürede halledebileceğini söyledi.

Profilo Servis firması çalışanları bu işi gerçekten iyi biliyor ve değiştirmeyi düşündüğüm ürünü kusursuz bir şekilde bana teslim ettiler. Beni daha fazla masraftan kurtaran bu firmayı sizlere de tavsiye edebilirim ve hafta da hizmet verdiklerini hatırlatmak isterim. Kusursuz bir servis hizmeti için sizler de Profilo Beyaz Eşya Servis firmasına ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.