İzliyorum : Kızılelma

Yaklaşık 5 aydır televizyon izlemiyordum.Dizi derseniz dizileri  , Arka Sıradakilar dizisi bittiğinden beri izlemiyorum.Arka Sıradakiler’i izlemememin sebebi gençler oynadığı için ilgimi çekmesi ve dizinin son derece sürükleyici olmasıydı.Nitekim sona doğru o dizide çoğu Türk dizisi gibi saçmaladı ve yayın hayatına son verildi.

Geçenlerde ağabeyimin bilgisayarda bir dizi izlediğini gördüm.Merak ettim bir bakayım dedim ve gerçekten baktığıma değdi.Senelerdir ilk defa bir diziyi böylesine sevmiştim.

Dizinin adı Kızılelma,Milli İstihbarat Teşkilatı’nın neler yaptığı tam olmasada anlatılmaya çalışılmış.Dizinin birçok saçma yerine rastgeldim , ilk bölümdür dedim geçtim. : )

Örneğin Murat’ın araba isteme sahnesi ve bu arabanın tam arabaya binecekleri sırada patlaması, akıl işi değil. : )

İkinci bölümü heyecanla beklerken dün 8 civarlarında dizi TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başladı.İkinci bölümüde gayet güzeldi,çok fazla saçma yer yoktu.

Umarım bu dizide diğer diziler gibi sonradan saçmalamaya başlamaz da uzun bir süre izleriz. : )

Belki izlemek istersiniz diye dizinin 1.bölümünü ve 2.bölümünü ekliyorum.İyi seyirler.

1.Bölüm ;

2.Bölüm ;

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.