Karnaval Oyun

Son yıllarda internet üzerinden oynanan flash tabanlı oyunlar oldukça tutuluyor. Eminim ki genç, yaşlı demeden herkese özgü bir flash oyun mutlaka vardır. Hatta bazı oyunlar var ki oldukça zor ve zekamızı bayağı bir zorlamamız gerekiyor. Bu oyunlardan bir tanesi de Kingdom Rush kale savunma oyunudur. Bu oyun oldukça zor olmakla birlikte yüksek boyutu ile de zevkli oyunlardan bir tanesidir. Saatlerce sizi bilgisayar başına bağlayacak bu taktik savunma oyunu belki de günlerinizi eğlenceli geçirmenize ve stres atmanıza yarayacak bir oyun haline gelebilir. Şahsen benim için öyle olmuştu.

Strateji oyunları dışında araba yarışı oyunları, aksiyon oyunları ve beceri oyunları da çok ilgi görüyor. Çocuklar için ise çizgi film kahramanlarının yer aldığı flash oyunlar çok fazla ilgi görüyor. Kız çocukları daha çok barbie giydirme ya da benzeri giydirme, makyaj yapma oyunlarını tercih ediyor. Erkek çocukları ise yarış, dövüş ve aksiyon oyunlarını seviyor. Tabii bunların dışında spor oyunları da oldukça ilgi görmektedir.

Yukarıda saydığımız bu oyunları karnaval oyun isimli flash oyun sitesinde oynayabilirsiniz. Sayfada yer alan oyunlar kategorilere ayrılmıştır. Örneğin zevkli ve zor oyunlar A Klas oyunlar kategorisine alınmış. Böylelikle basit olmayan, zor ve eğlenceli bir oyun oynayayım diyorsanız bu kategorideki oyunları seçebilirsiniz.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir

3 yorum

  1. Karnaval oyun gerçekten çok başarılı bir iş yapmış kendilerini tebrik ediyorum.Bu arada Strateji oyunları benim favorim.