Kartalkaya’yı Ateşleyenler

Hayalin bir dağın tepesine karlarla kaplı olsa da ateşle iz bırakmak kadar zor bir şey olsa bile peşini bırakma. Önce hayal eder, sonra o hayale inanırsın; nasıl yapabileceğini tasarlar ve denersin, yılmadan. Yeterince denersen, neden olmasın?

Onlar tam da bunu yaptı. Karlarla kaplı Kartalkaya’nın zirvesine ateşle iz bırakabileceklerine inandılar. Burn, sadece ihtiyaç duydukları cesaret ve enerji desteğini sağlayarak bir hayali ateşledi. Onlar da tutkularının peşinde yola çıktılar. Boardlarını hazırladılar, pompalarla modifiye ettiler, rampalarını kurdular ve kaydılar. Olmadı, baştan aldılar, onları amaçlarına ulaştıracak şartları gerçekleştirmeyi başarana kadar, tekrar tekrar.

Ve 3. gün de bitip gece yarısı olduğunda Kartalkaya’da istedikleri ateşi yakmayı başardılar. Çektikleri videoyla da ‘İçindeki kıvılcım nasıl kocaman bir ateşe dönüşür’ü hepimize gösterdiler. Tutku ve cesaretle yanmayacak ateş yoktu, inandık. Burn, gençleri tutkularından başka bir şeye kulak asmadan, istediklerini alana kadar denemeye, vazgeçmeden denemeye çağırıyor. Tutkuları cesaretle besleyen kocaman bir ateş yakmak için Burn gençleri ateşlemeye devam edecek.

İçindeki kıvılcımı farket ve büyüt. Burn ateşler.

http://www.facebook.com/BurnTurkiye

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir

1 Yorum

  1. WordPress ile Blogger arasındaki artıları ve eksileri e7ok gfczel f6zetlemişsin yine aynı şeyleri malrarketayacağım ama sende benim gibi sadece hobi ie7in , eğlenmek ie7in bu işi yaptığın ie7in WordPress maddi ae7ıdan gereksiz bence. WordPress.com’la kendini tekrar kısıtlayamayacağına gf6re Blogger en gfczel alternatif. Biraz yanlı bir yorum olucak — zira internet hayatımın %90’lık bir oranı Google servislerine bağlı ve ben bu işten olduke7a memnunnum — Blogger kullandığım en rahat blog yazma aracına sahip. E-maillerini yf6nlendirip blog yazdığım e7ok oldu. Sadece alan adına para veriyorum ve istediğimi yapıyorum. Blogger senin ie7in en gfczel see7im olacaktır. Blog taşıma konusuna gelince Kumanda paneli >> Ayarlar >> Blogu ie7eri aktar yf6ntemiyle e7ok kolay taşıyabiliyorsun zaten. Aynı ye7ntemle WordPress’e tekrr gee7iş yapabilirsin. Son olarak hayatımda yazdığım en uzun yorumu okuyorsun :)) yada umarım sıkılmadan okumuşsundur :))