Kısa Saç Gelin Başı Modelleri

Kısa saçlara gelin başı uygulamaları zor gibi görünse de artık ilerleyen teknoloji sayesinde bununda üstesinden kolaylıkla gelinebiliyor. Siz günlük hayatta kullandığınız kısa saç modelinden daha falı ve daha özel bir saç modeli yaptırmak istiyorsanız yardımınıza kuaför ustaları yetişecektir.

Saçınız ne kadar kısa olursa olsun kaynak saçlar ile ya da çıt çıt adı verilen ek saç yapmak mümkün. Gelin başı modellerinde asla belli olmayacak bu yan eklentiler ile sizlerde gören herkesi şaşırtmaya yetecek. Özellikle topuz bir modeli istiyorsanız yine yardımınıza yardımcı saç aksesuarları koçacaktır.

Kısa saçınız var ise illa kaynak ya da çıt çıt yapmanıza gerek yok. Kabartılan bir model vererek ya da farklı aksesuarlar kullanılarak da kısa saç için gelin saçı modelleri yapmak mümkün. Eğer duvak kullanımı yapacak iseniz daha yukarıdan takarak saçlarınız geriye doğruda aldırabilirsiniz. Daha sade ve tarz bir hava üretmenize yardımcı olur.

Gelin saçı modellerinde kısa modellerden biri ola kür bir kesim yapılarak hafif hareket verdirerek daha şirin bir model elde edebilirsiniz. Kısa saçlar için uygulana taç modellerine de göz atabilirsiniz. Çok kalın olmayan ve çiçek desenli ya da taşlar ile süslenilmiş bir taç saçınıza hacim ve hareketlilik katacaktır.

Son olarak kısa gelin başı modellerine bir başka alternatif ise kullanabilecek şapka modelleri olabilir. Böylelikle sade olabilecek bir modeli şapka ile süsleyerek yine bir hareketlilik üretebilirsiniz.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir