Masaüstünden Facebook’a Erişin !

Bugün sizlere tanıtacağım program hemen hepimizin kullandığı sosyal ağlar olan ; Facebook,Twitter ve Google hesaplarınızı hiç bir tarayıcıya gerek duymadan masaüstünüzden sosyal ağ hesaplarınıza erişebileceğiniz bir program.İsmi Social Lite olan uygulamanın kullanım kolaylığı ve tüm sosyal ağ hesaplarınızın tek bir pencerede yönetebilebilmesi programın en önemli özellikleridir.Social Lite uygulamasında örneğin Facebook hesabınıza giriş yaparken Twitter hesabınızıda kullanabilmeniz mümkün.Bu kadar kolaylıklar olduğu içinde kullanım sayısı bir hayli artmış durumda.Social Lite uygulamasını kullanmak istiyorsanız bunu tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Şimdi ise Social Lite Uygulamamızın ekran görüntülerine bakalım:

1.Ekran Görüntüsü:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Ekran Görüntüsü:

 

 

 

 

 

 

3.Ekran Görüntüsü:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer ekran görüntüleri hoşunuza gitti ve Social Lite uygulamasını indirip kullanmak istiyorsanız Buraya Tıklayıp İndirebilirsiniz.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.