Önerdiğim Hosting Firmaları

Bugünkü yazımda sizlere yarın birgün ne olacağı bilinmeyen firmalar değilde sağlam,güvenilir hosting firmaları hakkında şahsi görüşlerimi paylaşacağım.

  • -Radore

R10.net,bobiler.org gibi sitelerin barındığı firma web işlerine başladığımdan beri hoşuma gitmiştir.Fiyatlarıda verdiği hizmete bakarsak öokta uçuk fiyatlar değil,önereceğim bir firmadır.Sitesine radore.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Ozkula

Evet gelelim Ozkula’ya. bu websitesi nazimmertbilgi.com’un yayın hayatına başladığı ilk firmadır Ozkula.Gerçekten çok ilgili,müşteriyle saygılı,ilgilenmek zorunda olmadığı sorunlara dahi yardım eden bir firma.Ozkula’da önerdiğim firmalar arasında ve web sitesine gitmek için ozkula.com’a girebilirsiniz.

  • İnternet Bilişim

nazimmertbilgi.com’un çalıştığı firmalar arasından başka bir firma İnternet Bilişim.Müşteri memnuniyeti,siteye erişimin çok çok nadir kesilmesi ve bunun uzun sürmemesi şahsen benim aradığım özelliklerdendi ve kendileriyle 5-6 ay civarı çalıştık.Web sitesine gitmek için internetbilisim.net’e girebilirsiniz.

  •  Web Arısı

Bu hosting firması firmasıda çok beğendiğim firmalar arasındadır.Ücret kısmından kabarık olsa bile kaliteli,ilerisini gördüğünüz siteleriniz için para vermekten kaçınmayın derim.Çünkü yatırım yapmadan harcamadan kazandıklarınız bir yere kadar oluyor.Birazcık kesenin ağzını açmak gerekiyor bazen. 🙂 Bu firmanın websitesine gitmek için adres çubuğuna host.net.tr yazabilirsiniz.

  • WebAdam

Şuan nazimmertbilgi.com’un barındığı bir firma.Önceki hosting firmamın sürekli siteye erişim sorunları,müşterilerimle sıkıntıya katması bu firmaya geçmeme sebep oldu.Elimi bile sürdürtmeden sitemi taşıdılar bire bir önceki haliyle,bana sadece ns adreslerini yönlendirmek kalmıştı.

Not : Firmaların bir sırası yoktur,karışık olarak yazılmıştır.

Tavsiye : Bir websitesi açarken paraya acımamanızı öneriyorum.Sponsor olan çoğu firmanın ne zaman ne yapacağı belli olmuyor,bizzat şahit oldum.Siz siz olun iyice araştırın edin.İçerik,tasarım vs ne kadar önemliyse hosting yani sitenizin barınacağı yerde o kadar önemlidir.

Bu yazımızında burada sonuna geldik.Her türlü sorunuzu,önerininizi yorum kısmından veya “İletişim” sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir

3 yorum

  1. Bir çok tecrubem mevcut hosting firmaları ile ilgili. Aynı tecrubeye sizde şahit olmuşsunuz. Yukarıdaki firmaları öneririm.

  2. Web adamla bir sene çalıştım, kesintilerden, susp. olaylarından dolayı başka bir firmaya geçiş yaptım. Ama webadam haricindeki tüm firmalara bende öneririm.