Siemens Servis

444 25 89
Siemens Servis Merkezi profesyonel servis hizmetleri 444 25 89’da servisimizde kullanılan tüm Siemens yedek parçaları orjinaldir…
İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Siemens teknik servis hizmetinde kullanılan tüm yedek parçalar, orjinal Siemens yedek parçalarıdır. Müşterilerimizin menuniyeti ve hizmette kaliteyi ön planda tutan tüm mobil siemens servis ekibimiz, Siemens marka orjinal yedek parça kullanmaktadır.
Siemens teknik servis ekibi olarak, istanbul anadolu ve avrupa yakasında, hemen hemen tüm istanbul ilçelerinde Siemens marka beyaz eşya teknik servis hizmetini vermekteyiz. Yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla teknik servis hizmetini vermekteyiz. Başarımızın kaynağı, yıllardır siz değerli müşterilerimize sunduğumuz üstün kalitedeki Siemens teknik servis hizmetidir. Sizlerle büyüme, sizlerle gelişmeye açığız. Bir telefon kadar size uzağız. Herhangi bir teknik sorunda bizi arayıp, size en yakın gezici servis ekibimizi yönlendirelim. Tüm Siemens beyaz eşya teknik sorunlarınıza ekonomik ve kalıcı çözüm sunalım.

Servisimizde kullanılan tüm Siemens servisi yedek parçaları bir yıl garantilidir…
Özel Siemens teknik servisi olarak bünyemizde değişimi gerçekleştirilen tüm yedek parçalar, servisimiz tarafından bir yıl boyunca garantilidir. Teknik servisimizin kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle paralel olarak, yapılan Siemens teknik servis hizmetinde kullanılan parçaların garantili olması, Siemens teknik servisimizi diğer servislerden ayıran en önemli özellik olarak ön plana çıkmaktadır.

Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı!
Mobil teknik servis anlayışı ile yola çıkan Siemens teknik servis ekibimiz, nakit ödeme dışında kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır. Hizmette kaliteye önem veren Siemens Servisleri , siz müşterilere her zaman en kaliteli hizmeti en esnek ödeme koşullarıyla sunmaktadır.
Siemens Teknik Servisi, dinamik teknik kadrosu ile hizmetinizde…

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

2 thoughts on “Siemens Servis”

Comments are closed.