Sosyal İmleme

Birbirleriyle rasgele biçimde bağlanmış çok sayıda sosyal imleme sistemiyle oluşturulan bağlantı ağacı sistemidir. Bu sistem seo açısından son derece önemlidir.

Web’ de ücretsiz hizmet veren sosyal imleme sistemlerinin (Diigo, Jumptags, delicious, Mister Wong vb.) hemen hemen hepsini kapsayan bu hizmette dilediğiniz sayıda imleme sistemi ağaç oluşumunda kullanılır. Sosyal imleme sistemleri sayesinde oluşturulan bağlantılar arasında ana destek için kullanılacak olanlar, kaliteli imleme sistemleri arasından seçilmektedir. Web siteniz için bu seçme sistemlerden çeşitli anchor text‘ lerle bağlantı çıkışları yapılabilir. Bağlantı çıkışları dağılımı ve imleme açıklamalarının kelime sayıları mümkün olduğunca iç optimizasyon kurallarına uygun olarak düzenlenir.

Tüm ana bağlantı çalışmaları hazırlandıktan sonra Carnival hizmeti başlar.

Bağlantı ağacı yapısının en alt kategorisinde ve en yüksek link gücünü göğüsleyecek bu ana imlemeler, yine kendileri gibi diğer imleme sistemlerinden bağlantılarla desteklenecektir. Dilediğiniz kadar imleme sistemi seçimi yaparak, bağlantı ağacının yapısını güçlendirebilirsiniz.

Bu çalışmanın avantajı nedir ?
Birbirlerinden uzak, farklı IP bloklarında ve farklı domain uzantılarında bulunan birden çok imleme sisteminin, mükemmel bir link gücüyle birbirlerine bağlanmaları suretiyle ana sitenize yönlendirilmesi işlemi: Avantaj, ağaç çalışmanın arama motoru filtrelemelerine karşı güvenli olmakla beraber kelime promosyonlarında normal bir yada birkaç bağlantıdan daha güçlü itme ivmesine sahip olmasıdır.

Çok yüksek rekabet değerine sahip kelimelerde dahi başarıyı hedefleyen web sitesi işletmecisinin öncelikli olarak tercih edebileceği bağlantı ağacı sistemidir.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir