Tek Tıkla Bütün Arkadaşlık İsteklerini Onaylayın!

Facebook’da arkadaşlık istek sayınız artmış olabilir ancak hepsini tek tek onaylayacak kadar zamanınız veya isteğiniz olmayabilir.İşte bu durumda sanırım Araplar tarafından yapılan bir site imdadımıza yetişiyor.Vereceğim site ile tüm arkadaşları tek tıkla onaylayabilecek,tek tek onaylama işleminden kurtulabileceksiniz.

  • Öncelikle bu siteye girelim.
  • Sayfanın ortalarında bulunan Sony Xperia uygulamasına izin verelim.
  • Daha sonra TOKENİ AL yazısına tıklayalım.
  • 5 saniye bekledikten sonra Reklamı Geç tuşuna basıp gelen sayfanın url kısmını kopyalayıp verdiğim site adresindeki boşluğa yapıştırıp Load Token tuşuna basalım.

Bize kaç tane arkadaşlık isteğimizin olduğunu söyleyen bir yazı çıkarıyor.Yazının yanındaki tuşa bastığımızda ise arkadaşları tek tek onaylamaya başlıyor.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.