Türkiye’deki Bir Ses Yarışması Hakkında Görüşlerim

Bu yazı Türkiye’deki bir ses yarışmasındaki tamamen şahsi görüşlerimi içeriyor.Dedim ya şahsi görüşlerim diye,katılmak yada katılmamak sizin elinizde.

Bahsettiğim programda 4 jüri üyesi bulunuyor.Bunların 2’sini gerçekten hem kişilik olarak , hemde söyledikleri şarkılardan dolayı tebrik ediyorum.Diğer ikisine gelirsek, erkek olan bir kaç birşey yapmaya çalışıyor ama hanımefendinin müzikle uzaktan yakından alakası yok.Olduğuna inanmıyorum.

Ama ülkemizde yetenek ve icraattan çok medya önemsendiği için görüşler pek bir işe yaramıyor.Medyayı desen anlattığım programı kuran “…. Medya” götürüyor.

Erkek jürinin yerine bir Orhan Gencebay , kız jürinin yerinede Kibariye geçse kötü mü olurdu. 🙂

Bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum,olaya tek taraflı bakıyorum.Sizlerin görüşlerinide yorum aracılığıyla bekliyorum.

 

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.