Kız Kaçırma Şakası

Arkadaşlar bu blogum nazimmertbilgi.com’da yazdığım 2.şaka konusu 🙂

Genel Hikaye : Şakacı kız erkek arkadaşımla kaçtım bahanesiyle şaka yapmaya çalışıyor yoldan gelen kişiyi durduyor ve abisiyle konuşmasını istiyor.Konuşurken kızın abileri geliyor 😀 Şaka burada başlıyor zaten.

Arkadaşlar bugunkü şakamız Orçun’la şaka yaptık ekibi tarafından yapılmış.Antalya Karaoğlan’da çekiliyor bu şaka.Bir video bu kadar mı gerçekçi olur.2. çocuk başlarda ağlayacak gibiydi 🙂 1.çocuk’ta gelen turunculu adam öyle gerçekçi bağırıyor ki çocuk ne diyeceğini şaşırıyor.

Keyifli izlemeler.

 

Continue Reading

Mustafa Karadeniz – Deli Veteriner

Merhabalar;

Bu aralar şaka videolarını izlemeye başladım.Türkiye’de en çok riske giren işini en iyi yapan şakacının Mustafa Karadeniz olduğunu düşünüyorum.Hatta bir şakasında öyle bir dayak yemiş ki.. 🙂

Adam hala devam ediyor şakalarına.Her şakasında farklı bir olay farklı bir kişiliğe giriyor Mustafa Karadeniz.Şakaları binlerce kişi tarafından izleniyor ve çok beğeniliyor.Onun dışında sevdiğim şakacılardan Orçun’la şaka yaptık programı var.Orçun’la şaka yaptık Antalya’da çekiliyor.

Bugün Mustafa Karadeniz’in Deli Veteriner adlı videosunu sizlere sunacağım.

Olay şu ;

Mustafa Karadeniz veteriner kılığına giriyor.Kedisini getiren bir bayan,kedisinin depresyona girdiğini söylüyor.Mustafa Karadeniz’de kadını delirtecek türlü şeyler yapıyor.Kediye Lale Devri  müziği dinletiyor.Kediye gerizekalı diyor 😀

 

 

Google'den Gelen Aramalar

  • mustafa karadeniz
  • mustafa karadeniz veteriner şakaları
  • mustafa karadeniz şakaları 2012
  • mustafa karadeniz veteriner sakası
  • mustafa karadeniz veteriner
Continue Reading