Yeni bir girişim ; Neolsam.net

Merhabalar bugün yeni bir girişimden bahsedeceğim sizlere.Girişimin adı “Neolsam“.

 

Web adresi : Neolsam

Web içeriği (konusu) : Neolsam.net , Türkiye’de meslekî bilgi alanında , en detaylı bilgiyi barındıran , en güvenilir ve en fazla ziyaret edilen web sitesi olma amacıyla önemli bir günde , 19 Mayıs 2014 tarihinde yayına açıldı.

 

Misyon :

Neolsam.net Ekibi Olarak Neden Varız ?

Meslekî bilgi aramalarında , araştırılan herhangi bir meslek dalında ziyaretçilerimizi en doğru , en güvenilir , en hızlı ve en geniş kapsamlı bilgiye ulaştırmak için varız ve neolsam.net ekibi olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Neolsam.net Ekibi Olarak Ne İş Yaparız ?

  • Herhangi bir meslek dalı ile alakalı en kusursuz sonuçları ziyaretçilerimize sunmak için bir çok kaynaktan araştırmalar yapar , aralarından en doğru bilgileri toplarız.
  • Araştırdığımız meslek dalı ile uğraşan bir kişiye ulaşmaya çalışır , o kişidende araştırdığımız meslek dalı hakkında bulduğumuz sonuçların doğruluğunu kontrol eder ve ek olarak ekleyeceği birşey var ise bunu not alırız.
  • O meslek dalı ile ilgili en alakalı resimleri bulmaya çalışırız.
  • Araştırmakta olduğumuz meslek dalı hakkında daha fazla bilgi bulmaya çalışırız ve son incelemelerden sonra topladığımız verileri neolsam.net ziyaretçileri ile paylaşırız.

Vizyon :

Amacımız Nedir ?

Türkiye’de meslekî bilgi alanında , en detaylı bilgiyi barındıran , en çok güvenilen ve en fazla ziyaret edilen web sitesi olmak istiyoruz.Aslında genel olarak istediğimiz en önemli şey , insanlar meslek dalları(meslekler) ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşmak istediğinde arama motorlarından , yada başka yollarla aramaktansa , vakit kaybetmeden tarayıcıların adres çubuğuna direkt olarak “neolsam.net” yazarak istedikleri bilgiye ulaştırmak istiyoruz.Bunun içinde çok çalışmamız gerektiğini biliyor ve amacımıza ulaşacağımıza inanıyoruz.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.