Yeni bir girişim ; Neolsam.net

Merhabalar bugün yeni bir girişimden bahsedeceğim sizlere.Girişimin adı “Neolsam“.

 

Web adresi : Neolsam

Web içeriği (konusu) : Neolsam.net , Türkiye’de meslekî bilgi alanında , en detaylı bilgiyi barındıran , en güvenilir ve en fazla ziyaret edilen web sitesi olma amacıyla önemli bir günde , 19 Mayıs 2014 tarihinde yayına açıldı.

 

Misyon :

Neolsam.net Ekibi Olarak Neden Varız ?

Meslekî bilgi aramalarında , araştırılan herhangi bir meslek dalında ziyaretçilerimizi en doğru , en güvenilir , en hızlı ve en geniş kapsamlı bilgiye ulaştırmak için varız ve neolsam.net ekibi olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Neolsam.net Ekibi Olarak Ne İş Yaparız ?

  • Herhangi bir meslek dalı ile alakalı en kusursuz sonuçları ziyaretçilerimize sunmak için bir çok kaynaktan araştırmalar yapar , aralarından en doğru bilgileri toplarız.
  • Araştırdığımız meslek dalı ile uğraşan bir kişiye ulaşmaya çalışır , o kişidende araştırdığımız meslek dalı hakkında bulduğumuz sonuçların doğruluğunu kontrol eder ve ek olarak ekleyeceği birşey var ise bunu not alırız.
  • O meslek dalı ile ilgili en alakalı resimleri bulmaya çalışırız.
  • Araştırmakta olduğumuz meslek dalı hakkında daha fazla bilgi bulmaya çalışırız ve son incelemelerden sonra topladığımız verileri neolsam.net ziyaretçileri ile paylaşırız.

Vizyon :

Amacımız Nedir ?

Türkiye’de meslekî bilgi alanında , en detaylı bilgiyi barındıran , en çok güvenilen ve en fazla ziyaret edilen web sitesi olmak istiyoruz.Aslında genel olarak istediğimiz en önemli şey , insanlar meslek dalları(meslekler) ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşmak istediğinde arama motorlarından , yada başka yollarla aramaktansa , vakit kaybetmeden tarayıcıların adres çubuğuna direkt olarak “neolsam.net” yazarak istedikleri bilgiye ulaştırmak istiyoruz.Bunun içinde çok çalışmamız gerektiğini biliyor ve amacımıza ulaşacağımıza inanıyoruz.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir