Airby Mühendislikte 2017 Özel Elektrostatik Filtre Kampanyaları

Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki önemli firmalarından biri olan Airby Mühendislik elektrostatik filtre ve havalandırma konusunda çalışmalarına devam ediyor. Geçen sene yeni çıkardığı elektrostatik filtre modellerinin yanı sıra 2017 de Elektrostatik Filtre Modellerinde kampanyaları başlattı.

Elektrostatik Filtre Fiyatları Kurdan Etkileniyor Mu

Dolara bağlı yükselen elektrostatik fiyatları(detay için linke tıklayınız) mümkün olduğunca müşterilerine yansıtmak istemediğini açıklayan Airby Mühendislik yeni modelleri ile yüksek verimlilikte çalışan çevre dostu elektrostatik filtre modellerini tanıttı.

Bacasız davlumbaz olarak da bilinen elektrostatik filtre’ye özellikle restoran kafe ve yemek üretim tesislerinde sıkça rastlanıyor.Bu ürünlerin en büyük özellikleri ise dumanı %99 oranına yakın bir şekilde filtrelemesi kokuyada büyük ölçüde engellemesidir.

Satış sonrası desteğin önemli olduğunu açıklayan airby mühendislik. Elektrostatik filtreler komplike ve yüksek teknoloji ürünler bu ürünlerin satış sonrası desteği kullanıcılar için çok önemlidir, biz airby olarak Türkiye’nin 81 iline bu konuda destek veriyoruz dedi.

Kaynak: elektrostatikfiltre.web.tr

Aytıntılı Bilgi: Wikipedia Electrostatic Filter

bu bir sponsor yazısıdır..

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir