Alaçatı Otelleri

İzmir Ve Alaçatı Otelleri


Alaçatı otellerinde konaklarken kendinizi çok zinde hissedeceksiniz. Huzurlu bir Alaçatı tatili için Setur’u tercih edebilirsiniz. Setur kalitesini tercih ederek yapacağınız Alaçatı otelleri rezervasyonu için “Rezervasyon yaparken, kredi bilgilerimi nasıl güvenli bir şekilde sisteme girerim?” diye düşünüyorsanız böyle bir tereddütte bulunmayın. Alaçatı otellerinde tatil yapmak için rezervasyon yaptırma işlemlerini gerçekleştirmek üzere gireceğiniz kredi kartı bilgileriniz 3D Security güvenliği ile saklı tutulmaktadır. Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz siz ile Setur arasında kalacaktır. Alaçatı otellerinin denize sıfır konumda olduğu yerlerde kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Denize sıfır konumda bulunan bütün Alaçatı otellerinin özel plajı vardır. Özel plajı olan Alaçatı otellerinde Ege denizinin keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Denize Sıfır Alaçatı Otelleri


Alaçatı otellerinin en gibi hizmetler sunduğunu merak ediyorsanız Setur sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Alaçatı otellerinin özellikleri hakkında da bilgi edinmek istiyorsanız Setur sitesini ziyaret edebilirsiniz. Setur; tam bir tatil sitesi, tatil rehberi tadındadır. Tatil rehberi tadında olan bu güzel sitede sadece Alaçatı otellerinin genel özellikleri ve sunduğu hizmetler hakkında bilgi edinmekle sınırlı kalmazsınız. Ayrıca Alaçatı otellerine ait fotoğraflara da bakma şansınız olur.
Güzel ve müşterisine huzur veren bir Alaçatı otelinde olan bazı özellikler/ hizmetler şu şekildedir: Konakladığınız tesise yürüme mesafesinde olan özel plaj, 1 adet kapalı yüzme havuzu, 1 ya 2 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Açık Havuz, çakıllı deniz, çocuk havuzu, denize sıfır bir tesis, kapalı havuz, kumlu deniz, kumsal/ kum plajı, sığdan derine doğru ilerleyen Ege denizi ve bütün bu güzelliklerden yararlanabilmeniz içinde ücretsiz olarak sunulan; şezlong, şezlong minderi, havlu (bazı tesislerde depozitolu) ve güneş şemsiyesi. Alaçatı otellerinin sunmuş olduğu hizmetler veya sahip olduğu özellikler sadece bunlarla sınırlı değildir. Her sabah fırından yeni çıkmış tazecik, mis gibi ekmeklerin bulunduğu kahvaltı sofraları, lezzetli zeytinler, özel peynirler ve daha nicesi Alaçatı otellerinde sizlere sunulmaktadır. Alaçatı otel fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için http://www.setur.com.tr/alacati-otelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Google'den Gelen Aramalar

  • alaçatı otelleri denize sıfır

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

One thought on “Alaçatı Otelleri”

Comments are closed.