Altay Haber V2 17.02.2013’de Yayında !

1Merhaba arkadaşlar Altay Haber Android uygulamasının V2 sürümü 17.02.2013’de sitemizde yayında olacak.Aslında şuan %90’lık kısım hazır.İstek ve önerileri dikkate aldık ve versiyon 2’yi hazır hale getirdik.Ama iPhone kullanan arkadaşlara kötü bir haberim var malesef uygulamanın iPhone sürümü çıkmayacak 🙁

Resimleride 16.02.2013’de paylaşacağım.Şimdi paylaşmamamın nedeni ise daha 1.versiyonu çıkalı 3 gün oldu.Hemen çıkartırsam saçma olacak.Bu sürümden sonra uzun bir süre başka bir sürüm çıkmayacak.Çünkü bu sürümde neredeyse yapabileceklerimin hepsini yaptım.Ancak V3 sürümünü geç olsada çıkacağının garantisini verebilirim. 😉

Şimdi ise Altay Android Haber Uygulamasının özelliklerine bakalım :

Nazım Mert Bilgi tarafından oluşturulan Altay Haber’in 2.sürümü çıktı.Yeni sürümde bir çok geliştirmeler meydana geldi.

Geliştirmeler ;

Sadece YSKA Fan sayfası olan kategori 3′ bölündü ve YSKA,Forza Altay ve Büyük Altay eklendi.

Videolarda sadece AltayTvFan varken oda 2’ye bölündü ve Tribünün önemli isimlerinden Aziz Ozan Şahin videoları eklendi.

Fotoğraflar kısmı eklendi ve ForzaAltay’ın zaman tünelinde paylaşmış olduğu ve diğer 4 kategoride (Heryerdeyiz,Pankartlarımız,Minik Altaylılar ve Sizden gelenler olmak üzere tam 5 kategoride) paylaşacağı tüm fotoğraflar anında “Fotoğraflar” kategorisinde olacak.

Altay Haberler’ini sadece Facebook aracılığıyla takip edebiliyorduk onada bir çözüm bulundu ve spor35.com aracılığı ile Altay haberlerinide “Altay Haber” kategorisinden takip edebileceksiniz.

Forza Altay sayfasının oluşturduğu geçmiş ve gelecekteki etkinlikleri görebilecek,bilgi sahibi olabileceksiniz.

Üst kısımda normal yazı ile yazılan “Altay Haber” kısmını resimleştirerek dahada hoş bir hale getirildi.

Uygulama açıldığında karşımıza gelen Splash resimi çok daha güzel bir hale getirildi.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar.İstek ve görüşleriniz için nazimmertbilgi.com’dan iletişime geçebilirsiniz.Desteklerinden ötürü Aziz Ozan Şahin’e uygulamamızı paylaşıp daha çok kişinin kullanmasını sağlayan Altay sayfalarına ve bu uygulamamızı kullanan siz değerli Altay taraftarlarına canı gönülden teşekkür ederim.

Unutmayın Heryerde Her Zaman En Büyük ALTAY !

 

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.