Facebook Zaman Tünelinden Çıkma !

Evet arkadaşlar benimde kendi facebook hesabımda yapmış olduğum büyük bir hata Facebook Zaman tüneli.

Zaman tünelinin çıkma  amacı insanların Facebook’a katıldıkları ilk günden itibaren neler yaptıklarını tek tuşla görebilmenizdir.Zaman tünelinden çıkmak için çok şeyler söylendi ama çoğu kullanıcı Facebook hesabını kötü amaçlı insanlara kaptırdılar.Ben onlara inanmamıştım zaten fakat Zaman Tünelinden çıkmayı çok istiyordum.

Dün forumları gezerken bir baktımki Facebook Zaman Tünelinden çıkma diye bir yazı yazmışlar.Onlara inanıyorum çünkü webmaster arkadaşlarım yalan söylemezler diye düşünüyorum.Neyse konuda geçen basit işlemi yaptım ve gerçektende oldu.Fakat şöyle birşey var.Sadece kendi bilgisayarınızda gözüküyor zaman tünelinden çıktığınız.Diğer kişiler sizi hala zaman tünelinde görüyor.

Eğer arkadaşlarınızada zaman tünelinden çıktığınız göstermek istiyorsanız biraz sonra diyeceğim şeyi arkadaşınızın bilgisayarınada uygulayın.

Evet şimdi yapacağımız şeye geçelim Çok basit aslında.

Eklenti Chrome ve Firefoxda çalışıyor.

Timeline’ı Firefox ile kapat!

Timeline’ı Chrome ile kapat!

Ve şu resimdeki t’ye tıklayın açık yapın :

Google'den Gelen Aramalar

  • zaman tünelinden çıkma
  • facebook zaman tnelinden kmak

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

One thought on “Facebook Zaman Tünelinden Çıkma !”

Comments are closed.