Geçmişin En Büyük Canlılarıyla Tanışın

Milyonlarca yıl önce yaşamış canlılardan olan dinozorların hayatı hakkında küçüklere ve büyüklere rehberler eşliğinde bilgi vermek için kurulan Türkiye’nin tek Dünyanın en büyük dinozor temalı eğlence merkezi Jurassic Land gezerken zamanın akışına yolculuğu sunarak keyifli anların yaşanmasına sebep olmaktadır.

Jurassic Land İstanbul yurtiçinden birçok misafiri ağırlarken, fantastik bir kurgu eşliğinde zaman yolculuğu sunup, günümüze kadar uzanan yumurtaları sayesinde, devasa canlıların yaşamı hakkında bilgi edinmeyi sağlar. Jurassic Land dinozorların dünyasını keşfetmeyi, yaşamları hakkında bilgi edinmeyi sağlarken, kemik ve iskelet yapısının incelenmesiyle günümüze ışık tutan bilgiler sunar. Özellikle öğrencilerin eğitim hayatlarında başarı kazandıran ve geçmişten günümüze sadece ismi kalan milyonlarca yıl öncesi yaşamış devasa boyutlara ulaşan canlıların, Jurassic Land İstanbul sayesinde çizgi karakterleriyle sevimli birer çizgi film karakterinde gösterilmesini ve gerçek hayat hikâyesini öğrenmeyi sağlar.

Jurassic Land ile Dinozorları Keşfet

Jurassic Land büyükler içinde bilimsel yaşam hikâyesine ışık tutan bilgiler içerdiğinden, zooloji alanında daha geniş fikirlere ulaşmayı, eğlenirken öğretmeyi amaçlar. Jurassic Land İstanbul gerçek yaşama en yakın ve eğlenceli bir kültür eğlence parkı statüsü taşıyarak, haftanın yedi günü ziyaret edilebilir hizmet sunar. Jurassic Land nerede diye merak edenler için Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde cevabı verileceğinden, kolay ulaşım imkânları sayesinde gezilip görülebilecek en eğlenceli parklardan biri olduğu bilgisi verilebilmektedir. Jurassic Land nerede araştırmalarını AVM içindeki tabelaları takip ederek ulaşmak ta mümkündür.

Jurassic Land Giriş Ücreti

Ayrıca Jurassic Land nerede sorusu için yönlendirmeler ve kolay ulaşılabilir yol tarifleri verilmekte, çevreyolu ve otoban kullananlar için en kolay ve ulaşılabilir adresler sunulmaktadır. Jurassic Land giriş ücreti, yıl boyunca sabit tutulduğundan, tekrar tekrar gezme ve eğlenme imkânı sunulmuştur. Jurassic Land bilet fiyatları, büyükler için 35 TL, küçükler için 25 TL olarak belirlenmiştir. Jurassic Land giriş ücreti bebekler için geçerli olmadığından henüz algılama başlamamış 0-1 yaş için ücretsizdir.

Jurassic Land giriş ücreti, sadece eğlence merkezleri için geçerli olduğundan misafirlerin yemek yiyecekleri alanlarda mevcut olup, AVM içindeki restoranlardan faydalanması mümkündür. Jurassic Land bilet fiyatları, 2-16 yaş arası çocukların okullar için toplu gezileri içinde geçerli olup, düzenlenen programlarla keyifli ve eğlenceli saatlerin yaşanmasına sebep olur. Jurassic Land bilet fiyatları, büyüklerinde değişik ve eğlenceli programlar yapmalarına alışveriş öncesi keyifli dakikaların yaşanmasına sebep olur.

Kendi araçları ile eğlence dünyasını gezmeye gelen misafirlere AVM otoparkından ücretsiz yararlanma imkânı sunulduğundan, gün içinde istenildiği kadar uzun ziyarete ve AVM içindeki diğer ihtiyaçların giderilmesine olanak tanır. Daha geniş ve bilgi için müşteri hizmetleri aranarak, merak edilen konular hakkında bilgi alabilmek, istenirse internet sitesinden bilet alarak arzu edilen gün için sevdiklerinize sürpriz yapmak mümkündür.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir