Hacker’in Hacker’dan İntikamı !

2 hacker grubu birbirine düşerse ne olur? Büyük bir kapışma çıkar.İşte hackerin hackerdan aldığı intikam !

Bir Suudi Arabistan’lı hacker grubu İsrail’in sor web sitesini hacklemiş.Buna sinirlenen İsrail’li bir hacker öcünü çok sert bir şekilde aldı.”oxOmer” adlı hacker,İran’dan 50.000 adet kişiye ait (özel) bilgileri ele geçirdi.Ama internette yayınlamadı.

OxOmer İsrail’in Suudi Arabistan’a karşı yapılan hacklemelere Suudi Arabistan’ın hiçbir şekilde karşılıklı vermemesini şart koştu.Eğer şart koşulursa Suudi Arabistan’ın büyük web sitelerini (büyükelçilik,cumhurbaşkanlığı vs.) hackleyeceğini bildirdi.

17 yaşında olduğunu ve Ukrayna’dan İsrail’e 4 yaşında taşındığını söyleyen hacker “OxOmer” ismini Suudi Arabistan’a hack yapacağı sırada “oxOmar olarak seçmiş.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

5 thoughts on “Hacker’in Hacker’dan İntikamı !”

  1. Adama bak be bayağı iyi bir hacker demekki,ama hackerliği müslüman bir ülkeye yapması canımı sıktı.

  2. Benimde canımı sıkan yönü orası,yoksa 17 yaşında bu kadar bilgiye sahip olması gerçekten ilginç.Ama Türkiye’ye yapsa heralde Türk’ler hacklenmemiş site koymazlar diye düşünüyorum 😀

Comments are closed.