Nurullah Selim – Yarı Final Performansı

Merhaba değerli okuyucularım,

Bu aralar Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili çok makale yazmaya başladım.Gerçekten çok iddaalı yetenekler var.Ve Türkiye’den böyle yeteneklerin çıkması beni çok mutlu ediyor.Bende kişisel blogumda Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacıları hakkında makaleler yazıyorum.

Bu makalemde ise Nurullah Selim’in yaptığı dans gösterisini sizlerle paylaşacağım.Nurullah Selim belki güzel dans etmiyor ama çocuğun doğallığı ve saflığı seyircileri etkilemeye yetiyor.Yani Nurullah belki hiçbirşey yapmasa bile geçecek 🙂

1.tur’da herkesi coşturmuştu hatırlıyor musunuz ? Herkes ayağa kalkmıştı.Fakat 2.tur’da seyircinin pek coştuğunu görmedim.Çünkü 2.tur’da doğallık yoktu.Ama hep öyle doğal dans ederekde gidemezdi muhakkak bir düzen olmalıydı.Nurullah Selim yarı finalde de seyircinin beğenisini aldı.

İşte Nurullah Selim’in Yarı Final Performansı :

Google'den Gelen Aramalar

  • nurullah selim 1 tur
  • nurullah 1 tur
  • Nurullah selim final
  • nurullah selim 1 tur izle
  • nurullah selim yar final

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.