Ödev Kapaklarını Hazırlamanın Kolay Yolu! Odevtasarim.com Yayında!

Yazılım programlamasına Ekim ayında başlanmış olan 2.web projesi Ödevtasarım.com’da, kısa süre içerisinde alanında en iyi websitesi olmayı amaçlıyor.
Ödevtasarım.com öğrencilere, performans, proje ve diğer ödevleri için kapak tasarımları hazırlama imkanı sunuyor.
İndirme işlemleri, üzerinde uzun süren değişiklikler yapma gibi sorunları ortadan kaldıran Ödevtasarım.com, site üzerinden online ve tamamen ücretsiz bir şekilde, öğrencinin kapak tasarımı oluşturmasına olanak sağlıyor.
Ödev kapağı hazırlarken, yazı kutucuklarının hepsine müdahale etme imkanı tanıyan bu proje, bunun yanı sıra yazı tipi ve yazı boyutu gibi alanlarıda kullanıcının dilediği gibi müdahale edebilmesine imkan veriyor.
Ayrıca öğrenci oluşturduğu tasarımları sisteme kayıt edebiliyor, dilediği zaman, dilediği yerden oluşturmuş olduğu kapak tasarımına da ulaşabiliyor.
Projeyi detaylı incelemek için odevtasarim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.