Özel Bosch Tamir Bakım Onarım Servis Merkezi

Bir dünya markası olarak bilinen Bosch markası ürünlerin tamir, bakım ve onarım işlerini yapan özel servis firmasıyız. Özel Bosch Servis kimliğimiz ile satın almış olduğunuz Bosch ürünleriniz için hem Anadolu Yakasında hem de Avrupa Yakasında sizlere hizmet veriyoruz.

Özel servis firması olarak, ürünlerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü tamir işlerinizde yanınızda olmaktan gurur duyarız. Deneyimli kadromuz siz değerli müşterilerimizin yanında olmakla birlikte 1 yıl boyunca parça ve işçilik garantisini veriyoruz. Bunun anlamı, ürünlerinizin bakım, arıza, tamir ve onarım işlerini yaptırdığınızda ürününüzde 1 yıl boyunca herhangi bir arıza meydana gelmeyeceğini garanti ediyoruz.

Özel Bosch Servisi olarak; tecrübeli, yaptığı işi iyi bilen, güvenilir, dürüst ve teslim aldığı ürünü zamanında teslim etme garantisiyle sizlere hizmet veriyoruz. Elektronik ürünlerde doğru tamir ve bakım çok önemlidir, buda ancak ürünün arıza tespitinin doğru olmasıyla sağlanır. Yani başta yanlış konulan tespit ürününüzü daha kötü yapacağı gibi can güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Bizim servimiz işin ehli olan, eğitim almış çalışanlarıyla bu riski ortadan kaldırmaktadır. Ürününüzde meydana gelen arıza durumunda bizi arayarak veya internet sitemizden servis talep formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığı anda ilk olarak, sizler için arıza kaydı açıyoruz, sonrasında ise size en kısa sürede ulaşabilecek olan ekibimizi sizlere yönlendiriyoruz. Evinize gelen ekibimiz arıza tespitini yaptıktan sonra o an müdahale edilebilecek bir arıza ise yerinde tamirini yapıyor, parça değişimi gerektiren durumlarda parça temini için bizlere geri dönüş yaparak en yakın zamanda parça değişimi ile ürününüzü ilk gün ki haline getiriyoruz.

Özel Bosch Servisi ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz, bunun için güvenilir, dürüst ve işini iyi bilen çalışanlarımızla teknolojiyi takip ediyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Website: https://www.bosch-servis.org

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.