Parça Garantili Özel BEKO Servis Merkezi

Beko marka buzdolabımız ile ilgili yaşadığımız büyük bir sorunu sizlere aktararak yazıma başlamak istiyorum ve bu sorunun nasıl kısa sürede çözüldüğü de ilginizi çekecektir diye düşünüyorum. Beko marka buzdolabımızı uzun süredir kullanıyoruz ve artık değiştirme vaktinin geldiğini düşündük ancak eşim son kez servis firmasından hizmet almanın daha faydalı olacağını ve boşuna masraf yapmamamız gerektiğini söyledi.

Yeni bir ürün almak çok kolay değil ve rakamlar da artık daha yükseklerde bu yüzden servis firması aramak için bilgisayar başına oturduk ve gerekli araştırmayı yaptık! Karşımıza ilk çıkan firma Özel Beko Servis oldu ve vakit kaybetmeden firmayı aradık… Beko marka buzdolabımız ile ilgili sürekli aynı sorunu yaşadığımızı onlara da ilettik ve güler yüzlü ekip kısa sürede sorun halledileceğini söyleyerek adres bilgilerinden sonra ekipleri yönlendireceğini belirtti…

Dediği gibi de oldu ve ekipler evimize geldi, gerekli durumu ve sorunu açıkladıktan sonra yıllardır dert yandığımız sorun bu firma sayesinde kısa sürede çözüldü. Yedek parça değişimi ile tertemiz bir ürün bana teslim edildi ve en önemlisi de yedek parça değişimi ve işçilik için 1 yıl garanti belgesini de tarafıma sundular. Beko Servis için sizler de web sitelerini kullanabilir ve bu firmanın servis hizmetlerinden dilediğiniz gün yararlanabilirsiniz çünkü firma hafta sonu da hizmet vermeye devam ediyor.

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir