Sarıyer PHİLİPS Servis Telefonu : 444 78 56

Özel Sarıyer Philips Servis, 10 yıllık deneyimleri ile birlikte rol model kimliğini de elden bırakmadan yoluna devam ediyor. Sektördeki diğer firmalara örnek olmak ve onlar tarafından taklit ediliyor olmak gerçekten gurur verici ev bu başarının ardında olan müşterilerimize de sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek isteriz. Sektördeki diğer firmaları da yakından takip ediyor ve onların ne yaptığını mercek altına alıyoruz. Philips gibi bir marka için hizmet veren çok fazla firma var ancak bu firmaların büyük bir kısmı ne yazık ki markanın sorumluluğunu alacak beceri ve donanıma sahip değil!

Servis hizmeti sunmak ve bu sektörde olmak gerçekten kolay bir iş değil ve bizler de zor olanı yapmaya devam ediyoruz. Bu markaya ayak uydurmak ve markanın kalitesine ulaşmak için hizmetlerine devam eden firmamız, sorumluluk bilincine sahip ekibi ile birlikte daha iyi işler yapmaya devam ediyor. Sektördeki diğer firmalardan bir adım önde olmak ve bu firmalar için örnek teşkil ediyor olmak gerçekten güzel bir duygu! Profesyonel ekibimiz ve siz değerli dostlarımız ile birlikte bu uzun süreli yolculukta büyük başarılara imza attık ve bu başarıların arkasında olan yönetim ekibimizin de hakkını yememek gerekiyor.

Özel İstanbul Philips Servisleri : 444 78 56

Servis hizmetleri ve teknik ekip hakkında bilgi almak istediğiniz her an kapılarımızı siz değerli dostlarımıza açıyor ve gerekli tüm bilgileri de en kısa süre zarfında veriyoruz. Biz işimizi yapıyoruz ve sahip olduğumuz bu işi daha iyi yapmak adına sizlerden gelen talepleri de değerlendiriyoruz. Ürünlerinizi daha kusursuz bir hale getirmek ve bu ürünlerin ömrünü uzatmak adına bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.