Websiteleriniz İçin Şık Bir HTML5 Video Player!

Bir kaç gün önce websitemde kullanmaya başladığım güzel bir HTML5 video player’i sizlerle paylaşacağım.Arayüzü YouTube’nin arayüzünü anımsatıyor.Hatta anımsatmıyor baya baya bildiğin YouTube. 🙂

Ön izlemesine ister bu adresten , ister nazimmertbilgi.com’un sağ kısmında bulunan Video Bölümü’nden görüntüleyebilirsiniz.

Verdiğim adresten gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra Embed This Player butonuna basın ve karşınıza gelen pencerede üst kısımdaki kodu websitenizin <head> tagları arasına diğer altta verilen kodu ise video player’i nerede göstermek istiyorsanız oraya yazın.

Kolay gelsin.

 

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

One thought on “Websiteleriniz İçin Şık Bir HTML5 Video Player!”

Comments are closed.