3 Dakikada Mobil Uygulamanız Hazır – Native WebView ile Tanışın

Bir web siteniz mi var? Teknoloji devrinde bir web sitenizin olması çok önemli ve size çok katkı sağlar. Peki o web sitenizin bir mobil uygulaması var mı? Eğer bir mobil uygulamanız yoksa, potansiyel kullanıcılarınızı kaçırıyor olabilirsiniz. Ancak üzülmeyin, Native WebView ile 3 dakikada uygulamanız hazır hale gelecek! 

Dünya üzerinde 3 Milyar’a yakın akıllı telefon kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Bu oldukça yüksek ve şaşırtıcı bir değer. Aynı zamanda kullanıcılarınıza, müşterilerinize web sitenizin uygulamasını sunmak, daha fazla kişiye ulaşmak, daha çok ürün satmak için çok iyi bir fırsat.  

Sizde bu fırsattan yararlanın, sizinde web sitenizin bir mobil uygulaması olsun diye 3 dakikada mobil uygulamanızı hazır hale getiren bir sistem geliştirildi. Sistemin adı, “Native WebView”. Hiçbir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan, tek satır kod yazmadan mobil uygulamanızı hemen oluşturabilirsiniz. 

Her aşamada açıklayıcı bilgilerle, ne yaptığınızı anlayarak ilerleyeceksiniz. Takıldığınız herhangi bir yerde sitenin sağ alt kısmında bulunan canlı destek kısmından 7/24 destek alabileceksiniz. 

Mobil Uygulamanızı hemen oluşturmak için gereken tek şey, bir web sitenizin olması. Eğer bir web siteniz yoksa üzülmeyin, Native WebView ekibiyle, site üzerinden iletişime geçerek, bir web sitesi teklifi alabilirsiniz.  

Sizde 3 dakikada web sitemin uygulaması hazır hale gelsin, daha fazla kullanıcı ve müşteriye ulaşayım diyorsanız, sizi Native WebView sitesine bekliyoruz. Web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. 

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.