İstanbul Fakir Süpürge Servis Merkezi

Fakir elektrik süpürgesi modelleri dayanıklı ve uzun ömürlü oluşuyla ön plana çıkmaktadır. Bu nedenlerden dolayı ev hanımlarının tercihi olan elektrik süpürgesi modelleri uzun süreli kullanımda da yüksek performans sunuyor. Her elektronik cihazda olduğu gibi Fakir marka elektrik süpürgelerde de zamanla çeşitli sorunların ortaya çıkması son derece doğaldır.

Kullanıcı hataları, bakımın zamanında yapılmaması ve çeşitli konular arızaların oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Bu tarz zamanlarda sorunun acil olarak çözüme kavuşturulması gerekir. Aksi halde ev için son derece önemli bir yere sahip olan elektrik süpürgelerinin arızası hijyen sıkıntılarını meydana getirecektir. Bu konuda yardımınıza koşacak Fakir Servisi her türlü arızaya etkili çözümler sunmaktadır.

Cihaz arızalarında yanınızda olacak bu isim cihazın ilk günkü performansına geri dönmesine imkan sağlar. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise müşteri hizmetleriyle irtibata geçmektir. Haftanın yedi günü günün her saati olmak üzere müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise müşteri hizmetleri numarası olan 444 88 48 numarasını aramaktır.

Fakir Servis Kadıköy – 444 88 48 HEMEN ARA!

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan adrese ulaşım sağladıktan sonra, müşteri hizmetleri tarafınıza en yakın konumda bulunan servis ekibini adresinize yollar. Bu sayede servis süreci çok hızlı bir şekilde başlayıp bitmiş olacaktır. Aynı zamanda süreç tamamlandığında da cihaz tarafınıza aynı özenle gönderilmektedir.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılım ilmine olan merakımı 2013'de fealiyyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.