Bumerang Teklifini Sen Belirle !

Bildiğiniz üzere Hürriyet’in blog ve site sahipleri için açmış olduğu bir bölüm var : Bumerang ! Bumerang’da Hürriyet.com.tr sitesinde hergün ücretsiz 10.000 reklamınız gösteriliyor.3 adet üyelik tipi var : Bronz,Altın ve Platinium.

Benim üyelik tipim Altın.Bumerang üyelik tiplerini sitenizin özgünlüğüne ve güncelliğine önem vererek bir üyelik tipi veriyor.

Bende üye oldum ve Altın üyelik tipini verdiler.Bumerang’ın gösterimden ayrı bir özelliği daha var.Site sahiplerine para kazandırması ! Bende üye olduğum 2.günden itibaren teklif almaya başladım.

Toplamda 2 tane teklif aldım ve 2 sinide tamamladım.Bugün hotmail’imi açtığımda Hürriyet Bumerang bana mesaj göndermişti.

İşte o mail :

 

Bu mail ardından

Tıkladım ve şu görüntüyü aldım:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anlaşılacağı üzere Bumerang’dan güzel bir teklif daha geldi.Sevgili Bumerang’cılar sizde mail kutunuzu kontrol edin.İnşallah sizede gelmiştir 🙂

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

3 thoughts on “Bumerang Teklifini Sen Belirle !”

  1. Ben üye olduğumda bronz üyelik tipi vermişti.Mailimi kontrol ettim gelmemiş.Büyük ihtimal bana teklif göndermiyecek 🙁

  2. Ben şuan Platinium üyeyim. Ve teklifler üyeliğe göre değil teklif veren kurum ya da kuruluş belirliyor. Örneğim reklam veren diyorki benim reklamım teknoloji ağırlıklı ya da blog ağırlıklı sitelerde yayınlansın. Tabi üyeliğin de etkisi var ama o kadar değil

Comments are closed.