Call Of Duty 4 : Modern Warfare İnceleme

Call Of Duty Artık Modern Warfare 

Call Of Duty Modern Warfare Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından işletim sistemlerine yayınlanan FPS ( Birinci Şahıs Nişancı ) Türündeki oyundur.Serinin önceki oyun teması olan eski dünya savaşı yerine bu oyunda modern dünya ele alınmış yani bizi bu oyunda günümüz bekliyor.Bu oyunda oyunun geliştiricisi olan Infinity Ward’ın geliştirdiği IW engine ( Oyun Motoru ) Kullanıldı . Bu oyun yaklaşık 100 kişiden oluşturulan bir ekip tarafından iki yılı gecik bir sürede geliştirildi. Oyunu gerçekçi olarak biz oyunculara yansıtmak için Kaliforniya’daki askeri üsse gidildi ve fikir alış-verişinde bulunuldu.Oyunda yapay zeka konusunda da deneyimli askerlerden yararlanıldı .

Artık Oyundayız

Call Of Duty 4 Serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi FPS ( Birinci Şahıs Nişancı ) türünde bir oyundur.Birçok yeni silah , teknoloji ve teçhizat oyundaki yerini almıştır.Bir önceki oyunlarda olduğu gibi yine takım arkadaşlarımızla birlikte mücadele vermekteyiz . Animasyon sahneleri ve sesler çok iyi kurgulanmış ve oyuna monte edilmiştir oynarken kendinizden geçebilirsiniz şöyle düşünün siz bir savaş filminde başrol oynuyorsunuz.
Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da iki seçenek mevcuttur ; Tek Kişilikli ve Çok Kişilikli oynanış seçeneği bulunmaktadır .

Bu içeriklerde ilginizi çekebilir

1 Yorum