Yandex Reklamına Türklerden Komik Cevap !

Yandex,Türkiye’de günden güne gelişme sağlayan Rus kökenli bir arama motoru.Yandex Türk’ler tarafından hele hele webmasterlar tarafından çok sevildi.Son zamanlarda Google webmasterlerin adsense hesaplarını kapattı.(Haklı veya haksız bilemem)Çoğunun başvurusunu onaylamadı.Yandex webmasterlara yeni bir umut oldu.Yakında çıkacak olan Yandex Ads birçok webmaster tarafından kullanılacak ve yandex webmasterlara para kazandıracak gibi gözüküyor.

Yandex Türk televizyonlarına kendini tanıtmak amacıyla reklam verdi.İlk başlarda Yandex reklamını anlamadım.Daha sonra forumlarda gezerken ” Yandex Reklamı Artık Türk Televizyonlarında ” adlı konuya yazılan açıklayıcı bir mesaj ile Yandex reklamındaki anlatılmak isteneni anladım.

İsterseniz ilk olarak televizyonlarda çıkan Yandex reklamına bakalım.

Yandex Reklamı :


Yeni takip etmeye başladığım bir blog sitesinde ” Yandex Televizyon Reklamına Komik Cevap ” adlı bir yazı gördüm.Türkler televizyonlarda çıkan Yandex reklamına komik bir video hazırlamışlar.Videoyu izleyelim

Video :

Yorumlarınızı Eksik Etmeyiniz.

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

2 thoughts on “Yandex Reklamına Türklerden Komik Cevap !”

  1. Sadece şunu biliyorum; Google fişi çektiğinde tüm siteler söner.

    Varsa yoksa Google…

    Saygılar bizden.

Comments are closed.