Neden Yazılım Programlama Öğrenmek Gerekiyor

Bu ülkedeki herkesin bilgisayar programlamayı öğrenmesi gerek,çünkü insana düşünmeyi öğretir.

-Steve Jobs

Cumartesi günü BilgeAdam’ın Yazılım ve Veritabanı Programlama dersinin ilk gününü blogumda paylaşmıştım ancak hosting firmamın sorunlarından dolayı 1 kaç yazım silindi.Bende bu sebep ve sitenin açılmama sorunları olduğu için başka bir firmaya geçtim.

Herneyse konuyu dağıtmadan devam edeyim.Eğitimimin ilk gününde eğitmenimiz biz öğrencilere ilham verecek ve oldukça hoşumuza giden bir video izletti.Videoda ; Dünyanın önde gelen bilişim firmaları sahiplerinden çok değerli röpörtajlar yapılıyor.İlk olarak ne yaptıkları,yazılım programlama işine ne zaman giriştiklerini vesaire anlatıyorlar.Video sizinde hoşunuza gitmesi dileğiyle.

Video :

Posted by Nazim Mert Bilgi

Adım Nazım Mert, soyadım ise Bilgi. 98 yılında Karaman'da doğdum, 2011 yılından itibaren Antalya'da ikâmet ediyorum. Yazılıma olan merakımı 2013'de faaliyete geçirdim ve 2015 yılı yazında Bilge Adam Akademi'den "Üstün Başarı" ve "Microsoft Certified Solution Developer" ünvanıyla mezun oldum. 2011 yılından itibaren ise, siz değerli ziyaretçilerimi en iyi içeriği sunabilmek için, bu blog'da bazı gözlemlerimi ve bazı ilimleri paylaşıyorum.

One thought on “Neden Yazılım Programlama Öğrenmek Gerekiyor”

  1. Çok güzel bir video gerçekten. Dropbox’ın ve Valve’nin yaratıcısı da ayrıca idolümdür.Süper adamlardırlar.Fırsat bulursanız diğer videolarına göz atabilirsiniz.

Comments are closed.